width and height should be displayed here dynamically

Agenda

De tentoonstellingsagenda van De Witte Raaf gaat terug tot 1995. De agenda heeft betrekking op musea, galeries en tentoonstellingsruimtes in België, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Luxemburg, Groot-Brittannië en Zwitserland.

Opname in agenda

Adverteerders van De Witte Raaf worden gratis in de agenda opgenomen. Andere initiatieven worden vermeld bij het nemen van een steunabonnement van 60 euro.

Contact: Thomas Olbrechts – thomas@dewitteraaf.be



Help deze agenda gratis beschikbaar te houden.







Of neem een (steun)abonnement.

[+] uitgebreid zoeken

titel
t/m
locatie

werk op papier

Anya Belyat Giunta, Diederik Gerlach, Dan Zhu

t/m 16/06/2024

Chinese Roulette

Thomas Zitzwitz

t/m 15/06/2024

Earthed Works

Jonas Callaert, Dimitri Claerhout, Dario D’Aronco, Catherine Lemblé

t/m 23/06/2024

Phantom Dust

Vivian Caccuri

t/m 07/07/2024

Bally Artist Award 2024

Monika Emmanuelle Kazi

t/m 11/08/2024

t/m 25/08/2024

Impossible Songs

Mikołaj Sobczak

t/m 31/08/2024

Jester

My Last Will

Raphaela Vogel, John Bock, Tobias Zielony, Mire Lee, Renzo Martens...

t/m 08/09/2024

Maresias

Beatriz Milhazes

t/m 29/09/2024

t/m 07/07/2024

t/m 18/08/2024

Collection Satellite #9 – The Bar

Liora Epstein, Jürgen Drescher, Reinhard Mucha

t/m 06/10/2024

Tuin der Lusten – Kunstwerf Bosch Parade

David Bade, Tirzo Martha, performances van Zoro Feigl, SKYPUNCH COLLECTIVE...

t/m 23/06/2024

Revelations

Judy Chicago

t/m 01/09/2024

To Have or To Hold

t/m 08/09/2024

Asiat

Wido Blokland / Marian Bijlenga

t/m 23/06/2024

t/m 11/08/2024

MEAN

Vedran Kopljar (& ouders)

t/m 01/09/2024

M HKA

THE PAPER

Koba Demeutter, Nicolas Leus, Roel Kerkhofs, Adriaan Verwée, Carole Vanderlinden...

t/m 26/05/2024

State of Fashion 2024: Ties that Bind

Rembrandt Theater / Rozet / Museum Arnhem

t/m 30/06/2024

euward9

Samaneh Atef, Belén Sánchez, Desmond Tjonakoy

t/m 14/07/2024

t/m 14/07/2024

Commitments

Ghislaine Leung

t/m 11/08/2024

t/m 11/08/2024

t/m 18/08/2024

Winner

Marianna Simnett

t/m 03/11/2024

Flowers in May

Zena Van den Block

t/m 08/06/2024

Luckx Interior

Tramaine de Senna

t/m 08/06/2024

Tiptoe

Wannes Lecompte & Ken'ichiro Taniguchi

t/m 15/06/2024

After Mallarmé – part 2 / …contingency, the operator…

Toby Christian, Susan Morris, Hendl Helen Mirra, Peter Downsbrough, Joëlle Tuerlinckx

t/m 15/06/2024

I am a body in a body of air

Nora Aurrekoetxea Etxebarria

t/m 16/06/2024

P/////AKT

Boy Butter

Kasper Bosmans

t/m 16/06/2024

P/////AKT

Rewilding and Enchanting

Cristina Ochoa, Natasha Papadopoulou, Lyubov Matyunina

t/m 16/06/2024

P/////AKT

Pollet Wasserette

Polly Pollet

t/m 16/06/2024

Spektrum

Emmanuelle Castellan

t/m 27/06/2024

Zürich

Terry Adkins

t/m 06/07/2024

76 Frames

Iñaki Bonillas

t/m 06/07/2024

BOW A HEAD – Groepstentoonstelling

t/m 14/07/2024

t/m 05/01/2025

M HKA

Breitner. Schilderbeest

George Hendrik Breitner (1857-1923)

t/m 08/09/2024

Frauke Dannert

t/m 29/06/2024

The Fountain Show

Aline Bouvy, Sophie Nys, Virginia Overton, David Bernstein...

t/m 25/08/2024

Moving Closer

Inge Meijer

t/m 07/09/2024

VierVaart

Todo por la pasta / summer exhibition

t/m 03/11/2024

A Terra

Charlotte Dumas

t/m 29/06/2024

All that you see

Giacomo Santiago Rogado

t/m 28/07/2024

t/m 28/07/2024

Ancestral Clouds Ancestral Claims

Denise Ferreira da Silva & Arjuna Neuman

t/m 15/09/2024

Rebels

Janette Beckman

t/m 08/09/2024

Kubus. Sparda-Kunstpreis 2024

Thomas Müller, Gabriela Oberkofler, Jürgen Palmtag

t/m 25/08/2024

Wenn sich jetzt Ossietzkys Trinkschale fände

Vana van

t/m 26/05/2024

Loods 12

t/m 02/06/2024

t/m 16/06/2024

t/m 23/06/2024

t/m 29/06/2024

20 Jahre Langen Foundation. Drei Generationen – Eine Leidenschaft

t/m 11/08/2024

t/m 06/10/2024

De Goede Richting

Floris Van Look

t/m 15/06/2024

Cosetta

Beatrice Bonino

t/m 21/07/2024

t/m 21/07/2024

Lisa Seebach & Julia Charlotte Richter

Lisa Seebach & Julia Charlotte Richter

t/m 04/08/2024

La Gola

Diego Marcon

t/m 11/08/2024

t/m 09/09/2024

t/m 16/06/2024

t/m 14/07/2024

t/m 04/08/2024

t/m 04/08/2024

Mirror of Thoughts

Muntean/Rosenblum

t/m 01/12/2024

Alex Silber Archiv presents: The Bible

t/m 10/11/2024

Identity Flux

BSDWCORP, Salim Bayri, Juno Calypso, Valentina Gal, Elise Ehry & Kitty Maria van Ekeren, Liga Spunde

t/m 07/07/2024

t/m 28/07/2024

Lang leve de kunst

Klaas Gubbels

t/m 18/08/2024

Way

Stijn ter Braak

t/m 29/09/2024

t/m 13/04/2025

t/m 27/04/2025

o perde

Renata Lucas

t/m 08/06/2024

Discs and Circles

Bridget Riley

t/m 14/07/2024

t/m 04/08/2024

J’Accuse

Kader Attia

t/m 18/08/2024

Baselines

Hetty Huisman (1941-2017)

t/m 08/09/2024

t/m 08/09/2024

Passage

Ashley Hans Scheirl and Jakob Lena Knebl

t/m 15/09/2024

Specific Objects

Donald Judd, Pieter Geraedts, Geert Lap, Maria van Kesteren

t/m 03/11/2024

The very moment

Vilma Henkelman

t/m 03/11/2024

t/m 10/11/2024

Zwischen einer Linie

Monika Grzymala & Katharina Hinsberg

t/m 25/08/2024

Memory Movers

Böhler & Orendt

t/m 06/10/2024

t/m 13/10/2024

An Other View

Joan Semmel

t/m 15/06/2024

Tisser l’hybride

Chloé Bensahel

t/m 30/06/2024

Omm

Barbara Debeuckelaere

t/m 07/07/2024

La huaca llora

Loudgi Beltrame

t/m 07/07/2024

La Loge

t/m 22/09/2024

Attune

Alexandra Pirici

t/m 06/10/2024

Shaping Spirits

Seyni Awa Camara

t/m 01/06/2024

Baronian

BILE

Isabelle Andriessen

t/m 08/06/2024

Beige

Kleur is de verwondering van het licht

t/m 09/06/2024

In de ban van de Leiestreek

t/m 09/06/2024

Kade kaapt Claus

t/m 09/06/2024

Claus inspireert!

t/m 09/06/2024

Claus inspireert!

t/m 20/06/2024

Het Unieke Universum – I.s.m. musée LaM, Bastion 10 en Stad Menen

Martha Grünenwaldt, Max Ernst, Honoré δ’O, Dirk Zoete, Robbert&Frank Frank&Robbert...

t/m 14/07/2024

Mirror Stage

Rebecca Ackroyd

t/m 24/11/2024

Discovering Paulo de Cantos – georganiseerd door Michaël Bussaer, Inge Ketelers en barbara says

t/m 26/05/2024

C’est le nom de cette pierre qui fait paysage

Annabelle Guetatra, Roxane Métayer, Sabrina Montiel-Soto, Marie Van de Walle

t/m 29/06/2024

Infinite Landscapes

Caspar David Friedrich

t/m 04/08/2024

t/m 15/09/2024

Triënnale Brugge 2024 – Het geheugen als gebouw

Pierre Goetinck, Lisa Ijeoma, Joke Raes, Jasper Rigole, Ria Verhaeghe, Willy Vynck

t/m 11/08/2024

t/m 06/10/2024

Fantastic Voyage through the Body of an Artist

Danny Devos

t/m 09/06/2024

Kiosk

Ik met twee

Arnaud Rogard

t/m 09/06/2024

Kiosk

SCRIPT – MEMORY

Chaumont-Zaerpour, Heresies, Chris Kauffmann, Fernanda Laguna, Jordan Lord, Tiphanie Kim Mall, Rietlanden Women’s Office, Niklas Taleb

t/m 14/07/2024

t/m 11/08/2024

Material Worlds

Michael Raedecker

t/m 11/08/2024

What happens

Angel Vergara

t/m 31/08/2024

Spaces of Possibility

Shingo Masuda + Katsuhisa Otsubo Architects, Mona Hatoum, Adrien Tirtiaux, SO–IL, Mariana Castillo Deball...

t/m 01/09/2024

RECOLLECTION 2.b Fragmenten uit een collectie hedendaagse kunst

Dan Graham, Marcel Broodthaers, Dana Schutz, Rosemarie Trockel, Jef Gey, Laure Prouvost...

t/m 01/09/2024

Le Cercle des femmes peintres, featuring Kikie Crêvecoeur

t/m 08/09/2024

t/m 08/09/2024

Maps of the New World

Stanley Donwood and Thom Yorke

t/m 08/12/2024

Cloudwalker

Ann Veronica Janssens, Edith Dekyndt, Ian Fisher, Jan van Munster, Billy Apple...

t/m 19/01/2025

Maltournée

Pooya Abbasian

t/m 26/05/2024

Museum of Shadows

Diango Hernández

t/m 02/06/2024

Suspended States

Yinka Shonibare CBE

t/m 01/09/2024

Berlin 1860-2023

Michael Wesely

t/m 01/09/2024

If not now, when? Collection Max Vorst

Rosemarie Trockel, Sarah Lucas, Tracey Emin, Jenny Holzer, Steve McQueen...

t/m 08/09/2024

Delighted Flashback

Per Abramsen (1941-2018)

t/m 08/09/2024

Estuaries

Naama Tsabar

t/m 22/09/2024

t/m 29/09/2024

t/m 13/10/2024

The Ephemeral Lake

Jakob Kudsk Steensen

t/m 27/10/2024

t/m 09/06/2024

CONTACTS

Walker Evans, Guido Guidi, Luc Chessex, Olivier Kervern

t/m 30/06/2024

IBB-Videoraum

Tekla Aslanishvili

t/m 17/06/2024

t/m 28/07/2024

Three by Chance

Wolfgang Michael, Norbert Schwontkowski, Horst Müller

t/m 28/07/2024

Nordlichter

Dietrich Helms, Arnold Leissler, Siegfried Neuenhausen, Kai Sudeck

t/m 28/07/2024

Purple Hibiscus

Ibrahim Mahama

t/m 18/08/2024

Thank God God is Dead

Monty Richthofen

t/m 26/05/2024

t/m 09/06/2024

t/m 30/06/2024

SCHUNCK

Strassenbilder

Lukas Hoffmann

t/m 02/06/2024

Dreams of Dreams of Dreams

Émilien Neu, Matilde Patuelli, Maja Simišić, OOOReading Club, Gaia D’Arrigo, Mala Kline, Federica Fantini / Graphics by Alex Foradori & Bianca Schick

t/m 21/06/2024

t/m 25/08/2024

SMAK

Sirah Foighel Brutmann & Eitan Efrat

t/m 08/09/2024

SMAK

t/m 15/09/2024

t/m 16/06/2024

Arise Alive

Liliane Lijn

t/m 22/09/2024

t/m 23/06/2024

Accumulator

Maren Dubnick

t/m 01/09/2024

t/m 01/03/2030

t/m 22/07/2024

t/m 02/09/2024

Fossilis

Riar Rizaldi

t/m 16/06/2024

Z33

Een sprong in het onbekende. Wat is de relatie tussen geloof en de kunst van vandaag?

Paul Thek, Sophie Nys, Cathy Wilkes, David Bernstein, Theaster Gates...

t/m 25/08/2024

Z33

t/m 25/08/2024

Z33

Rebelse Echo’s

Philip Aguirre y Otegui, Rosa Barba, Kati Heck, Kendell Geers, Sophie Whettnall...

t/m 03/11/2024

Oekraïens dagboek

Boris Mikhailov

t/m 18/08/2024

Yes to All

Sylvie Fleury

t/m 08/09/2024

Vernieuwers in Draad en Verf

Christine en Janus van Zeegen

t/m 15/09/2024

All Systems Fail

Sarah Morris

t/m 04/08/2024

RE/SISTERS – A Lens on Gender and Ecology

t/m 18/08/2024

Il n’y a pas de monde achevé

André Masson (1896–1987)

t/m 02/09/2024

Graft & Penumbra

Allora & Calzadilla

t/m 02/09/2024

Echtzeit

Dirk Braeckman

t/m 19/01/2025

Convulsive States

Liz Magic Laser

t/m 26/05/2024

Brancusi

t/m 01/07/2024

t/m 25/08/2024

Philip Aguirre y Otegui

t/m 26/05/2024

t/m 23/06/2024

Ritual in Transfigured Time

Carlotta Bailly-Borg, Gaëlle Choisne, Darius Dolatyari-Dolatdoust, Maya Deren, Onyeka Igwe, LA(HORDE), Ula Sickle, Bárbara Wagner, Benjamin de Burca

t/m 26/05/2024

Taking a stand

Käthe Kollwitz / Mona Hatoum

t/m 16/06/2024

Face to face and side by side #10: line and assertion

Paula Modersohn-Becker / Ian Wilson Brush

t/m 16/06/2024

Wüstenrot Foundation’s Documentary Photography Awards 14

Jana Bauch, Marc Botschen, Dudu Quintanilha, Ramona Schacht

t/m 23/06/2024

Today

Roger Hiorns

t/m 30/06/2024

Dolorem Ipsum

Anna K.E.

t/m 30/06/2024

t/m 11/08/2024

Wapengekletter

Axel van der Kraan

t/m 25/08/2024

Ghost and Spirit

Mike Kelley (1954–2012)

t/m 08/09/2024

Door de bomen het bos

Eija-Liisa Ahtila, Julian Charrière, Andy Holden, Hans Op de Beeck

t/m 15/09/2024

Untitledment

Lucile Desamory

t/m 26/05/2024

t/m 16/06/2024

How Love Moves

Pallavi Paul

t/m 21/07/2024

Prints

Thomas Schütte

t/m 28/07/2024

t/m 28/07/2024

La prose du monde

Jean Hélion (1904-1987)

t/m 18/08/2024

t/m 10/11/2024

t/m 30/05/2024

Feelings

Cosima von Bonin

t/m 09/06/2024

t/m 09/06/2024

t/m 20/08/2024

SMAK

t/m 31/12/2024

Streams of Spleen

Shahryar Nashat

t/m 18/08/2024

De gedroomde vriend / The Imaginary Friend. ‘Von Tuzzi’ toont wat de verbeelding vermag

Concept en mise-en-scène: Anne Mieke Backer / Fotografie in polaroids: Pieter van Oudheusden

t/m 02/06/2024

Only lovers left

Margarete Jakschik & Friedrich Kunath

t/m 09/06/2024

Spolia

Lisa Oppenheim

t/m 16/06/2024

Photocollage

Deborah Turbeville (1932-2013)

t/m 16/06/2024

t/m 30/06/2024

t/m 30/06/2024

Dreams of the Future

Hilma af Klint and Wassily Kandinsky

t/m 11/08/2024

De wereld als een schouwtoneel

Herman Gordijn (1932-2017)

t/m 25/08/2024

Three Doors

Forensic Architecture / Forensis

t/m 01/09/2024

Le catalogue de Bâle

Philippe Cognée

t/m 09/06/2024

t/m 14/07/2024

t/m 01/09/2024

M Leuven

Passage. Textiles & Rituals

Charlemagne Palestine, de textielcollecties van het Joods Museum van België, hedendaagse kunstenaars, laboratorium/co-creatie met hedendaagse kunstenaars

t/m 01/09/2024

t/m 01/09/2024

M Leuven

Traveling

Chantal Akerman

t/m 21/07/2024

BOZAR

To breathe – Archive of Prototype

Kimsooja

t/m 31/08/2024

Sigh

Sam Taylor-Johnson

t/m 01/06/2024

These circumstances

Greet Billet, Katinka Bock, Manon de Boer, Willy De Sauter, Céline Mathieu, Guy Mees, Johanna von Monkiewitsch

t/m 29/06/2024

Angelica fields

Elspeth Diederix

t/m 25/08/2024

Tuun

Lou-Lou van Staaveren

t/m 25/08/2024

Re___gio Lijn 18

Gert Robijns

t/m 25/08/2024

t/m 09/06/2024

t/m 09/06/2024

t/m 23/06/2024

The Rule of Law

Rombout Oomen

t/m 23/06/2024

t/m 18/08/2024

HI­ER UND JET­ZT im Mu­se­um Lud­wig. Und gestern und mor­gen

t/m 13/10/2024

Bridge, group exhibition

t/m 31/10/2024

An Art of Living

Lily Greenham (1924–2001)

t/m 26/05/2024

Foam 3h: GIGA

Jakob Ganslmeier en Ana Zibelnik

t/m 09/06/2024

Onomatopoeia Architecture

Kengo Kuma

t/m 01/09/2024

Garden of Ornaments

Viron Erol Vert

t/m 08/03/2026

Opaque Spirits

Arturo Kameya

t/m 26/05/2024

Le regard en acte

Robert Ryman

t/m 01/07/2024

La Voix de la forêt

Théodore Rousseau (1812-1867)

t/m 07/07/2024

t/m 26/05/2024

Walls of the World

Burhan Doğançay (1929–2013)

t/m 02/06/2024

t/m 23/06/2024

Time Wasted

Herman Asselberghs

t/m 30/06/2024

t/m 07/07/2024

t/m 21/07/2024

t/m 18/08/2024

Billboard: Ohr

Isa Genzken

t/m 01/09/2024

Positions: Soft Intimacies

Eugenie Boon, Yair Callender, Haevan Lee, Farah Rahman & Amber Toorop

t/m 07/07/2024

extra muros: Ceci n’est pas une exposition

Annabelle Binnerts, Ghita Skali & Salim Bayri, Laure Prouvost, Valérie Mréjen

t/m 16/06/2024

BOZAR

t/m 23/06/2024

BOZAR

t/m 05/01/2025

M HKA

t/m 26/08/2024

Le passe-mondes

Hervé Di Rosa

t/m 26/08/2024

Bal (dé)masqué. James Ensor en het masker in de kunst

Félicien Rops, Fernand Khnopff, Jan Vercruysse, Nikolaas Demoen, Dirk Zoete...

t/m 02/06/2024

Oh my Buddha

Xavier Mary

t/m 23/02/2025

Aanwinst. De kunstcollectie van iedereen – een selectie hedendaagse kunstwerken uit de collectie van de Vlaamse Gemeenschap

Leyla Aydoslu, Denicolai & Provoost, Maika Garnica, Frederik Lizen, Karl Philips, Laura Nsengiyumva, Thomas Verstraeten...

t/m 26/05/2024

C-mine

Subjective Evidence

Barbara Probst

t/m 16/06/2024

Second Sight

Peter Buggenhout

t/m 24/11/2024

t/m 11/08/2024

Afterglow

Luisa Baldhuber

t/m 15/12/2024

Please Touch!

Tony Cragg

t/m 26/05/2024

Bonner Kunstpreis

Louisa Clement

t/m 16/06/2024

t/m 07/07/2024

VIOLINS

Jelena Vanoverbeek

t/m 16/06/2024

BOZAR

Stille kracht

Willem Witsen (1860-1923)

t/m 16/06/2024

t/m 16/06/2024

Poetics of Encryption

Trevor Paglen, Emmanuel Van der Auwera, Carsten Nicolai, Roger Hiorns...

t/m 26/05/2024

KW Berlin

Mythos Spanien

Ignacio Zuloaga (1870-1945)

t/m 26/05/2024

t/m 26/05/2024

Neue Alte Welt

Tim Berresheim

t/m 26/05/2024

Mensch – Mythos – Welt

Pablo Picasso - Max Beckmann

t/m 16/06/2024

Croque Couleur

José Loureiro

t/m 01/09/2024

Rondom PS – Peter Struycken en bevriende werken

Peter Struycken / Charley Toorop, Lawrence Weiner, Carel Blotkamp, André Kruysen...

t/m 08/09/2024

Rondom 3d

Nick Ervinck, Michiel van der Kley, Bastiaan Luijk, Frida van der Poel, Marco van Trigt, Anouk Wipprecht

t/m 08/09/2024

t/m 31/12/2024

t/m 26/05/2024

t/m 09/06/2024

t/m 09/06/2024

Open Space 2024

Simon Bultynk, Chaeeun Lee, Ilaria Palmieri, Hussein Shikha, Luc Weytingh

t/m 16/06/2024

Signal

Mohamed Bourouissa

t/m 30/06/2024

t/m 30/06/2024

t/m 01/09/2024

t/m 09/06/2024

KM21

Backwards Growing Tree

David Claerbout

t/m 09/06/2024

t/m 07/07/2024

Two Realities – part I

Wolf D. Harhammer

t/m 26/05/2024

The Charcoal Heads

Frank Auerbach

t/m 27/05/2024

t/m 14/07/2024

The end of the world

Claudia Andujar

t/m 11/08/2024

A Model. Exposition collective

Alvar Aalto, Hanne Lippard, Nora Turato, Walid Raad...

t/m 08/09/2024

t/m 26/05/2024

Seeing animals

Elliot Ross

t/m 26/05/2024

Le cœur à même la peau

Natalie Malisse et Camille Seilles

t/m 26/05/2024

Mon temps

Peter Knapp

t/m 26/05/2024